Yukarı Çık

0 (212) 452 77 67

Batt Unique Gsm Aksesuarı web sitesi hizmete açılmıştır.

Nisan 2016 itibari ile battunique web sitesi hizmete açılmıştır.

 Batt Unique Gsm Aksesuarı

2015 yılında Tahtakale İstanbul’ da kurulan firmamız, her gün hızla gelişen mobil cihazların batarya şarj sorunlarına son vermek için yola çıktı. Hem üretim sektöründe hem de mobil cihaz aksesuarları sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Batt Unique kurucu ortakları yenilikçi yaklaşımı ve ürün çeşitleri ile tüketicilerin hayatını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Batt Unique GSM Aksesuarları ve Masaüstü Şarj Sistemleri olarak 2 ana ürün grubunun satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Bu gruplar altında yer alan ürünler Powerbank, Cep Telefonu bataryaları ve Cep telefonu aksesuarları olarak sayılabilir. Firmamızın hitap ettiği kitle bireysel kullanıcılar, kurumsal şirketler, oteller, restoranlar, promosyon şirketleri, kafeler, vb. sayılabilir.

Misyonumuz, müşteri odaklı çalışarak kullanıcılarımızın en düşük maliyetle, en uygun seçimi yaparak ve en performanslı ürünlere ulaşmasını sağlamaktır. Ürünlerimiz üretim aşamasında ve üretim sonunda özel teknik testlerden geçirilerek müşterilerimize sunulmaktadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.