Yukarı Çık

0 (212) 452 77 67

Dainty Home Web Sitesi Hizmete Açılmıştır.

Dainty Home Web Sitesi Hizmete Açılmıştır.

Dainty Home

2004 yılında Gençler İletişim ve Tekstil Tic. Ltd. Şti.’ ni kurarak ev tekstili sektörüne adım atmıştır. Firmamız “Dainty Home” markası altında hazırladığı yatak örtüsü, nevresim takımı, pike takımı, örgü battaniye koleksiyonlarıyla sektöre girmiş ve daha sonra banyo paspası, salon takımları ile ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

İstanbul Başakşehir’ de 500 m2 showroom ve 3.000m2 deposu ile toptan, perakende, AVM ve zincir mağazalara satış pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. 25’ in üzerinde çalışanıyla verimliliği ve son teknolojileri kullanmayı esas alınmıştır. Türkiye’ nin 55 ilinde 700 noktaya ulaşabilmektedir.

İhracatımız her geçen yıl artarak devam etmektedir. Uluslararası standartlara uygun üretilmiş ürünlerimiz, başta Rusya olmak üzere Ukrayna, Bulgaristan, İran, Suriye, Cezayir, Fas, Tunus ve Azerbaycan pazarlarında da Dainty Home ürünlerine rastlamak mümkündür.

Genç ve dinamik tasarımcı kadrosuyla kendine özgü koleksiyonlarını müşteriler için hazırlamaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle ev tekstili sektöründe konumunu sağlamlaştırarak büyümeyi hedefleyen firmamız “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesini temel değer olarak benimsemiştir.