Yukarı Çık

0 (212) 452 77 67

0 (532) 787 55 91

Fixa Web Sitesi Hizmete Açılmıştır.


Mayıs 2013 itibari ile Fixa için hazırladığımız web sitesi hizmete açılmıştır.

Binalar, içinde yaşayanların mutluluğu ile değer kazanır. FİXA, sıcak yuvalar ve yaşam kalitesi yüksek binalar için 2001 yılından bu yana ileri teknoloji ürünü yapı kimyasalları üretiyor.

Günümüzde modern yapılar, insanların barınma ihtiyaçlarını gidermenin ötesinde, estetik, konfor ve güvenlik ihtiyaçlarına da en iyi şekilde yanıt vermektedir. İleri teknoloji binalar, içinde yaşayanların hayat standartlarını yükselterek mutlu bir yaşam sürmelerini sağlar. Binaların bu özelliklerinde, inşaatın her aşamasında kullanılan yapı kimyasalları önemli bir rol oynar.

FİXA YAPI KİMYASALLARI, ileri teknoloji binaların yalnızca yüksek teknoloji ürünü kimyasallarla sağlanabileceği anlayışından yola çıkarak 2001 yılında İstanbul’da kuruldu.

Araştırma ve geliştirmeye verdiği önemle kısa sürede sektörünün aranan markaları arasına giren FİXA YAPI KİMYASALLARI, bugün İstanbul’daki fabrikasına ek olarak, 2009’da Adana ve 2011’de Ankara’da kurduğu tesislerinde yılda 350.000 ton toz ve 5.000 ton sıvı üretimi kapasitesine sahiptir.

FİXA, ürün kalitesini daima en yukarda tutmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yanıt verebilmek için AR-GE ve eğitim ile birlikte kalite kontrol sistemlerine de büyük önem vermektedir. Ürün kalitesini etkileyen tüm hammaddeler, yarı mamuller ve üretimi tamamlanmış ürünler piyasaya arz edilmeden önce mutlaka gerekli kontrollerden geçirilmektedir. FİXA, CE, TSE, TSEK gibi kalite belgelerinin yanı sıra ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikalarına ve yurtdışı pazarlarda aranan diğer kalite belgelerine sahiptir.

FİXA, tüm müşterilerine, ürün seçimi ve ürünlerin doğru uygulamasını garanti altına almak için, donanımlı ve profesyonel satış kadroları ve destek birimleri ile hizmet vermektedir.

Tüm bayilerini aynı zamanda iş ortakları olarak gören FİXA, yurt çapında sahip olduğu yaygın bayi ağının yanı sıra İskenderun ve Mersin limanları üzerinden KKTC, Mısır, Lübnan, İran, Libya, Suriye ve Irak gibi bölge ülkelerine ihracat yapmaktadır. İlk yurt dışı yatırımını 2006 yılında Rusya'da kuran FİXA, kısa sürede Rusya Federasyonu ve komşu ülkelerde aranan bir marka olmayı başarmıştır.

FİXA, bugün İstanbul, Adana ve Ankara’da, tamamı bilgisayar otomasyonlu modern üretim tesislerinde yapıştırıcılar, derz dolguları, onarım ve güçlendirme ürünleri, harç katkıları, zemin sistemleri, su yalıtım sistemleri, cephe sistemleri, mastic ve köpükler, pvc yapıştırıcılar ile temizlik ürünleri olmak üzere toplam 10 ürün grubunda, Türk ve bölge inşaat sektörüne yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.