Yukarı Çık

0 (212) 452 77 67

Toplu Sms Gönderimi | Kurgu İnternet Çözümleri

“Toplu SMS ile mesaj okunma süresi 15 dakika ve en fazla yanıt verilme süresi 60 dakika. Bu süreler pazarlama alanında cevaplanma oranı açısından en yüksek seviyedir.”

Neden Toplu SMS?

Mevcut ve potansiyel müşterilerinize etkili iletişim araçlarından biri de Toplu SMS Mesaj gönderimidir. Türiye’ de yapılan bir araştırmaya göre 18-70 yaşları arasındaki hemen hemen herkesin cep telefonuna sahip olduğunu ortaya koyulmakta ve reklamcıların bunu avantaja çevirdiği belirtilmektedir. Özellikle yeni nesil cep telefonları ile SMS mesajınıza ekleyeceğiniz ilgili web sayfanızın bağlantısı ile mesajınızı daha geniş çaplı iletebiliyorsunuz. Böylece, web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına da olanak sağlamış olacaksınız. Toplu SMS mesajı ile mevcut müşterilerinize fuar, tebrik, yeni ürün, kampanya, toplantı, etkinlik, yarışma, çekiliş vb. bilgileri anında iletebilirsiniz.

Üstelik artık çok daha ekonomik ve kolay…

Toplu SMS Hizmetimiz

Tüm gönderimi sizin yerinize biz yapıyoruz…
1.xxx karakterle sınırlı mesajınızı hazırlamada size yardımcı oluyoruz.
2.Toplu SMS için göndereceğiniz telefon numaralarınızı tasnif ediyor, arşivliyor ve sistemin anlayacağı bir formata sokuyoruz.
3.Arzu ettiğiniz tarih ve saatte KURGU yetkilisi sizin için SMS mesajlarınızı gönderiyor. Yada ileriye dönük takvim yaparak da birden fazla gönderim yapabiliyoruz.
4.Toplu SMS Mesajı gönderiminden sonra ulaşan ve ulaşamayan mesajların detaylı bir raporu size iletiliyor.
5.Ulaşmayan mesajlar iade ediliyor.
6.SMS mesajınız içinde kurumsal web sitenizin bir web sayfasına bağlantı eklediyseniz, Hazır web sitesi ziyaretçi istatistik panelinden de toplu sms’ in gönderildiği süre içinde ziyaretçi istatistiklerini alma ve ölçüm yapma imkanına sahip oluyorsunuz.
7.Artık sms leri kullanabiliyorsunuz.