Yukarı Çık

Ayem Aydınlatma İnternet sitesi Mart 2017 tarihinde yenilendi.

Microsoft MVC altyapısına sahip Kurgu R15 içerik yönetim sistemimiz ile yapılmıştır.

Ayem Aydınlatma


Aydınlatma , sektörü son on yılda Türkiye'de de önemli gelişmeler kaydeden bir sektördür ve bu değişim hızla gelişen teknoloji ile birlikte devam etmektedir. Işık artık tavandan sallanan bir ampul olmaktan kurtulup, kendini farklı özel tasarımlar ile mekanlarda göstermeye başlamıştır.
AYEM Aydınlatma olarak 20 yıllık sektör tecrübemizle birlikte birçok mimar, elektrik mühendisi ve nihai kullanıcılara aydınlatma ve elektrik malzemesi hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz aydınlatmanın projelendirilmesi ile başlayıp , ürün seçimi, proje gerçekleşmesinin denetimi olarak devam eder.
Projelerimiz ışığı kullanırken, sergilenen küçük bir mücevherin aydınlatılmasından, büyük bir sergi alanı olan bir mağazanın aydınlatılmasına, tüm bir konutun arzulanan estetik kavramı vurgulanarak aydınlatılması, ofis, bina dış cephesi ve oldukça sübjektif bir aydınlatma olan ve bahçe aydınlatması gibi çeşitli iç ve dış mekan aydınlatmalarını kapsamaktadır.
Deneyimli kadromuz ve 20 yıllık deneyimimiz ile çalıştığımız mimar-elektrik mühendisi-kullanıcı üçgeninin istekleri doğrultusunda teknik, estetik ve ekonominin birleştikleri en uygun noktada özel üretim de yapmaktayız.
AYEM aydınlatma geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini ile birçok ithal marka , geniş tedarikçi ağımız ve özel üretim atölyelerimizle hayallerinizi tasarıma çevirerek projelerinize ışık tutuyoruz.