Yukarı Çık

VIP Treatment in Turkey web sitesi hizmete açılmıştır

Ocak 2019 itibari ile www.viptreatmentinturkey.com web sitesi hizmete açılmıştır.

VIP Treatment in Turkey

Türkiye, tarih boyu doğal zenginlikleri, tarihi geçmişi, sosyal yapısı, sunduğu fırsatlar ve güçlü duruşu sayesinde yabancıların ilgisini çekmiştir.

Jeopolitik konumu sayesinde kültürlerin ve coğrafyanın kesişme noktasındadır. Kozmopolit zenginlik ve farklı kültürlerin harmanıyla ulaşım kolaylığı birleşince Türkiye turizm için ideal bir nokta haline geldi.

Son yıllarda sağlık turizmi de Türkiye için yükselen bir alan. Sunduğu fiyat/kalite dengesi ve sağlık turizmi sektörünün dünya standartlarındaki oyuncuları sayesinde Türkiye bu alanın öncüsü olmaya başarmıştır.

Kültürel benzerlik, yeme-içme sıkıntısının olmaması, ibadet kolaylığı ve vize serbestisi sayesinde Türkiye sağlık turizmi konusunda Arapça konuşan hastalar için ideal bir ülke haline gelmiştir.

VIP Treatment in Turkey, özellikle Arapça konuşan hastaların Türkiye’de sağlık turizmi aracılığıyla tedavi olmasına odaklanmıştır. Yetkin çalışanlar, lehçe farklılığı konusunda sorun yaşatmayan çevirmenler, sorunsuz vize, yolculuk ve transfer işlemleri ile tedavi olacak kişilerin Türkiye’de geçirdiği sürenin sorunsuz olması için VIP Treatment in Turkey çalışır.

Türkiye’de tedavi olmak isteyen bir hasta VIP Treatment in Turkey’e başvurduğunda ilk önce talep karşılama ekibimiz tarafında hastalığının detayları alınır. Her talep en geç 24 saat içerisinde cevaplanır.

Bu detaylar, hastaneler ve doktorlar ile paylaşılır. Hasta ve doktor arasında yapılan bilgi alışverişi ve soru-cevap aşamasından sonra sıra hastanelerin verdiği teklifin hastaya iletilmesine gelir.

Hastanın teklifi kabul etmesinin ardından vize, konaklama, uçak bileti, transfer ve hastanın özel taleplerinin yerine getirilmesi işlemlerine başlanır.

Hastalarımız uçaktan indikten itibaren kendilerine özel olarak atanan ve anadili Arapça olan bir VIP Treatment in Turkey çalışanı tarafından refakat edilir. Bu sayede hiç bilmedikleri bir ülkede kendilerini yalnız hissetmezler. Türkiye’de geçirdikleri tüm süre boyunca kendileri ile özel olarak ve VIP bir şekilde ilgilenilir.