Artık yardımcı bulmak çok kolay olacak!

Merhaba Sevgili Anneler ve Superyardımcılar;

Bakıcı, yardımcı konusu çok meşekatli ve ben de yaklaşık 7 sene önce kızım doğduğunda bu sektorle tanıştım. Ailem şehir dışında yaşıyor ve ben de çalısan bir anneyim. Bu süreci rahat geçirmem için bir yardımcı şarttı. Maalesef bu süreç ilk etapta çok zorlu geçti benim için , degiştirdiğim bakıcı sayısını inanın hatırlamıyorum. Çok zorlandım ve Çok yoruldum. Biraz da pimpirikli bir anneyim sanırım yine yeni bir bakıcıya güvenmem ciddi zaman aldı. Çocukları bakıcıya alıştırmak, evin duzenini öğretmek, yemeklerinizi öğretmek, sizi tanıması ve size alışması her iki taraf için de kolay olmuyor. Ama dogru insanı bulduğunuzda hayatınız cidden çok kolaylaşmaya başlıyor. Eve geldiğinizde yemeğinizin hazır olması, her tarafın tertemiz ve düzenli olması, en önemlisi çocugunuzun yardımcınızın yanında kendini güvende hissettiğini bilmek harika bir huzur veriyor.

İkinci çocuğum doğduğunda bu süreci tekrar baştan yaşamam gerekti çünkü yardımcımız 2 sene yanımızda kaldıktan sonra çocuklarının yanına donmesi gerektiğini iletti. İki çocuklu bir anne olarak yine yeni bir yardımcı arayışım da çok zorlu geçti ve benim gibi mağdur olan annelerin hayatını kolaylaştırmak istedim.

Boşa zaman kaybı yaşamamak adına bu sitenin size çok faydası olacagı inancı içerisindeyim. Umarım istediginiz kriterdeki Süperyardımcınıza en kısa zamanda ulaşırsınız.
Süperyardımcı’ların da kendilerini rahat mutlu hissediklerini ailelerini bulmaları dileğiyle…

Sevgilerimle…