Referanslarımız

YURT KONSERVE

1952 yılında Vatan Konserve markası ile sektöre adımını atan Yurt Konserve için bir çok bölümden oluşan yeni bir web sitesini açtık.

ÜMİT BİSİKLET

1983’ten beri bisiklet üreten ve 15 ülkeye ihracat yapan Ümit Bisiklet için bir web sitesi hazırladık. Sosyal medya planlama ve yönetimi çalışmaları da tarafımızdan yürütülmektedir.

GAMEFIT VR

Sanal Gerçeklik (VR) gözlüklerle oyun eğlence merkezi için 2022 yılında bir web sitesi hazırladık. Aynı zamanda İnternet reklam ve sosyal medya hizmetlerini de yürütmekteyiz.

ANA YELKEN

İstanbul Yelken Kulübü içinde ve Datça’da çocuklar için yelken eğitimi veren Ana Yelken için hazırladığımız bir web sitesidir. Aynı zamanda firma sunum dosyası da tarafımızdan hazırlanmıştır. Hizmetlerimiz 2022 yılından beri devam etmektedir.

YÜCEL KABLO

40 yılı aşan aydınlatma tecrübesiyle Türkiye’nin her köşesine dağılmış bayi ağıyla önde gelen firmalarından biridir.

ÖZEL ÇAMLIK HASTANESİ

1992 yılından beri İstanbul Bakırköy’ de faaliyetlerini yürütmektedir.

PULSAR İNŞAAT

Pulsar İnşaat’ın İkitelli’ de yüksek donanımlı çağdaş organize sanayi sitesi olarak kurduğu Trios 2023’ün web sitesi tarafımızdan hazırlanmıştır. Trios’un yapımı tamamlandıktan sonra ise, Trios site yönetim hizmet web sitesi olarak yine tarafımızdan oluşturulmuştur.

TRİOS 2023 ORGANİZE SANAYİ SİTESİ

2014 yılında Trios2023 için bir web sitesi hazırlamış ve desteğini sürdürmüştük. 2019 yılı itibariyle inşaatı biten ve faaliyete geçen Trios2023 Organize Sanayi Sitesi Sakinleri için yeni bir web sitesini daha tamamladık ve desteğini sürdürmeye devam ediyoruz.

KENDAL ELEKTRİK

1998 yılından beri elektrik malzemeleri üretim ve ithalatını yapan Kendal Elektrik için kapsamlı bir web sitesi hazırladık. Web sitesi ürünleri online bayi sistemine bağlı olarak anlık gösterim yapmaktadır.

SANDEF GIDA

2022 yılı içinde firma logosu, internet harita kayıt işlemleri ve web sitesini tamamladığımız bir projemiz oldu.

GENERATIVE BOX

Dal Engineering Group’un geliştirdiği yeni nesil tiny house ürün tanıtım sitesini açtık.

PROF. DR. ENDER DULUNDU

Genel cerrahi alanında başarılı ameliyatları ile tanınan Prof. Dr. Ender Dulundu için 2022 yılında bir web sitesi hazırladık.

CAPOXIL

Capoxil Saç Bakım Ürünleri için 2020 yılından beri 360 derece dijital pazarlama çalışmalarımız devam ediyor

HİSAR ELEKTRİK

2018 yılından beri çalıştığımız hisarelektrik.biz web sitesini yeniledik.

OMORFİ SİLVER

Omorfi Silver kendi tasarladığı özgün 925 ayar gümüş takılarını hizmete açtığımız alışveriş sitesinden güvenle sipariş verebilirsiniz.

NAP TURİZM

2022 yılı içinde tamamladığımız bir turizm sitesidir. Sitede yer alan turlar kredi kartıyla satın alınabilmektedir. Dijital hizmetlerimiz devam etmektedir.

BİOANALYSE

1983 yılından beri biyokimya konusunda 80’ nin üzerinde ülkeye
antibiyotik test kitleri üreten ve ihraç eden bir Türk firmasıdır.

AVCI MUTFAK ÇELİK EŞYA

1987 yılından beri İstanbul’da çelik mutfak eşya üretimi yapmakta ve Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmaktadır. Satış pazarlama faaliyetlerime ek olarak kendileri için bir e-ticaret sitesi hazırlanmıştır. Bakım faaliyetlerimiz devam etmektedir.

IŞIK MADENİ EŞYA

1963 yılından beri özellik devlet kurumlarına çelik mutfak eşya üretimi yapmaktadır. Türkçe ve İngilizce web siteleri 2 farklı alan adı altında çalışmaktadır.

MIKFORMEN MAKİNA

Dünyanın birçok ülkesine termoform makinaları üreten Mikformen için yeni web sitesini Ağustos 2020 tarihinde hizmete aldık.

USER MÜHENDİSLİK

Akustik sistemler, pulse sistemler ve titreşim içeren temizleme sistemleri konularında deneyimli bir mühendislik firmasıdır. 2020 yılı içinde tamamlamış olduğumuz web sitesi oldukça kapsamlı içeriğe sahiptir.