Biz Kimiz?

Kurgu Dijital Ajans, 2008 yılında Niyazi Selçuk Büyükmurat tarafından İstanbul ‘da kurulmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere, başta kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi, e-ihracat çözümleri, sosyal medya yönetimi, internet reklam gibi 360 derece dijital ajanslık hizmetleri veriyoruz. 2024 itibariyle Kurgu Dijital Ajans Ekibi olarak 250’nin üzerinde aktif müşterimize kesintisiz hizmet sağlamaktayız.


Hangi Sektörler için Çalışıyoruz?
Firmamız tüm sektörler için proje geliştirmekte ve destek vermektedir. Çoğunlukla çalıştığımız sektörler sağlık, inşaat, lojistik, endüstri, dış ticaret, müşavirlik, mühendislik, alışveriş/iş merkezleri, profesyonele özel, dernek, moda/tekstil, turizm.   


Proje Sonrası İşimizin Arkasındayız.
Proje sonrasında samimi, disiplinli ve profesyonel destek vermek asli iş kuralımızdır. Sorunları önceden görüp önlemler alarak müşterilerimizin işlerini kesintisiz yürümesini sağlamaktayız. Sürekli güncellenen ve gelişen dijital  teknolojilerden değerli müşterilerimizi haberdar etmekte ve alt yapılarının yükseltmesi için önerilerde bulunuruz. Çevremizde, hızlı geri dönüş ve çözüm odaklı destek vermemiz ile tanınmaktayız. 


Kurgu Ekibi
Her zaman takım çalışmasına inanan ve bundan güç alan bir ekip olduk. “Ben” değil ”Biz” olduk. Zaman içinde kurduğumuz sağlam iş kuralları ve disiplinimiz ile firma kültürümüz oluştu ve geliştirmeye devam ediyoruz. Hiyerarşik çalışma düzeni yerine, usta çırak ilişkisini benimsedik. Firma içi eğitimi bizler için  esastır. Dengeli performans için çalışma şartlarımızda esnekliğe ve konfor alanlarımıza önem veriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin mesleki eğitim faaliyetlerine katkıda bulunmak için her yıl 1 veya 2 stajyer öğrenci alarak genç arkadaşlarımızı yetiştiriyoruz.       


İş Ağımız ve Ortaklarımız
İş ağımızda uzun yıllardır uyum içinde çalıştığımız ve konusunda deneyimli iş ortaklarımız ile hedef odaklı projelere imza atıyoruz. Bunları; Metin yazarlığı, fotoğraf / video çekimi, animasyon yapımı, logo tasarımı, katalog hazırlama, matbaa basım işleri, siber güvenlik hizmetleri vb. gibi sıralayabiliriz. Böylece, Kurgu Dijital Ajans’ın iş takibi ve koordinasyonu ile müşteri uygun fiyat, hızlı iş süreçleri ve beklenildiği gibi işler ortaya çıkmaktadır. 


Yurtdışı Proje ve Hizmetler
A.B.D., Almanya, Belçika, Hollanda, İran, Mısır, B.A.E gibi ülkelerde faaliyet gösteren müşterilerimiz için de projeler geliştirmekte ve destek vermekteyiz.   


Teknik Alt Yapı ve Platformlarımız
Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin ve Almanya’nın en iyi veri merkezleri ile çalışarak, müşterilerimizin işleri aksamadan ve  güven içinde yürümektedir. Müşterimiz için temin ettiğimiz 3.şahıs (3th party) hizmetlerin dijital sektörde bilinen, güvenilir ve performanslı olmasına özen göstermekteyiz.  


“Kurgurama” Pazar Yerimiz
Kurgu Dijital Ajans 2022 yılında “Kurgurama” markası ile kendi pazar yerini kurmuştur. Amacımız, müşteri ağımızda yer alan perakende satış veya üretim yapan müşterilerimizin ürünlerini kendi pazar yerimizde pazarlamak ve markalarının tanıtımını yapmaktır. Kurgu Dijital Ajans Ekibi imkân ve kabiliyetlerini kullanarak, Kurgurama sosyal medya hesaplarından müşterileri için periyodik reklam kampanyaları düzenlemektedir.