WhatsApp Bizi Arayın Bize Yazın

Web Tasarım ve Web Sitesi Geliştirme Hizmetleri

Web Sitenizi Nasıl Hazırlıyoruz?

Önce Yol Haritanızı Belirliyoruz
Web sitenizin hazırlanabilmesi için soru, yorum ve taleplerimizin yer aldığı bir anket hazırlayarak çalışmalarımızı başlatıyoruz. Yol haritası niteliğinde hazırladığımız anketiniz içinde…
Alan Adınızı Analiz Ediyoruz

Alan adınız firmanızın dijital kimliğidir. Güvenli ellerde saklanmalı ve zamanı gelmeden önce yenilenmelidir. Firmamıza gelen müşterilerimizin birçoğu maalesef yanlış kişi veya firmalar…

Alan adınız firmanızın dijital kimliğidir. Güvenli ellerde saklanmalı ve zamanı gelmeden önce yenilenmelidir. Firmamıza gelen müşterilerimizin birçoğu maalesef yanlış kişi veya firmalar tarafından mağdur edildikten sonra bize ulaşmış oluyorlar.

Web site yapımına başlamadan önce ilk işlerimizden biri alan adınız (Domain name) ile ilgili konuları çözmektir. Mevcut bir alan adınız var ise, haliyle bu konuyu atlıyoruz. Alan adınız yok ise, satın alınmamış en ideal alan adlarının listesi çıkarılıp size sunulur. Alan adınız tescil edildikten sonra web sitenizin ilk sayfası olan “ Yapım aşamasında” sayfası hazırlanır. Böylece, web siteniz tamamlanmadan arama motorlarına nitelikli kaydı yapılmış ve başlamış olmaktadır.

Logonuz Önemli

Logo, bir firma ve onun web sitesi için vazgeçilmez bir sembolüdür. Sizin de bildiğiniz üzere logo markalaşmanın temel ögelerinden biridir. Bu sebeple projenin başlangıcında yüksek…

Logo, bir firma ve onun web sitesi için vazgeçilmez bir sembolüdür. Sizin de bildiğiniz üzere logo markalaşmanın temel ögelerinden biridir. Bu sebeple projenin başlangıcında yüksek çözünürlüklü vektörel hazırlanmış logonuzu talep ediyoruz. Yok veya yetersiz ise, yeni bir logo tasarımını teklif etmekteyiz.
Özgün Ana Sayfa Tasarımı Hazırlıyoruz
Bir web sitesinin ana sayfası bir mağazanın vitrini gibidir. Ana sayfanıza uğrayan bir ziyaretçiyi sitenizin içine çekebilmek veya o anda sizinle iletişime geçmesini sağlayabilmek çok tercih…
Bir web sitesinin ana sayfası bir mağazanın vitrini gibidir. Ana sayfanıza uğrayan bir ziyaretçiyi sitenizin içine çekebilmek veya o anda sizinle iletişime geçmesini sağlayabilmek çok tercih edilen nedendir. Bu sebeple ana sayfanın stratejik olarak kurgulanması gerekmektedir. Yukarıda belirtilen prensipler doğrultusunda ana sayfa tasarımınız imaj (. jpg) formatında hazırlanır ve size sunulur Sunumumuz ile birlikte grafik kaslarımız üzerinde talepleriniz değerlendirilir ve son haline getirilerek, web sitesi kodlama aşamasına geçilir.
İçeriklerinizi Oluşturuyoruz
Çoğunlukla müşterimiz için en zor konu web sitesi için içerik hazırlamaktır. Sadece grafik tasarım ve resimlerden oluşan bir web sitesi hedeflerinize ulaştırmayacaktır. Bu durumda da, Kurgu İnternet…
Çoğunlukla müşterimiz için en zor konu web sitesi için içerik hazırlamaktır. Sadece grafik tasarım ve resimlerden oluşan bir web sitesi hedeflerinize ulaştırmayacaktır. Bu durumda da, Kurgu İnternet Çözümleri SEO’ya yönelik metin yazarlığı hizmetleriyle yanınızda olacaktır. İçeriklerinizin tasnif edilmesi ve onların doğru bir şekilde web sitenizde konumlandırılması önemli görevlerimizden biridir. Özellikle web sayfalarınız arama motorlarına uyumlu (SEO) ve özel bir teknikle kodlanmaktadır. Kurgu İnternet Çözümlerinin bilinen önemli prensiplerinden biri müşterilerimizin web siteleri açıldıktan sonra gelen içerik güncelleme taleplerinin 1-2 işgünü içinde tamamlanıyor olmasıdır.
Akıllı Telefonlara Uyumlu Kodluyoruz
Hızla gelişen dijital çağımızda insanlar bilgiye birbirinden farklı sayısız ölçülere sahip ekranlardan ulaşıyorlar. Dünya eskisi gibi değil. Sadece 3-5 farklı genişlikte bilgisayar monitörleri artık yok.
Hızla gelişen dijital çağımızda insanlar bilgiye birbirinden farklı sayısız ölçülere sahip ekranlardan ulaşıyorlar. Dünya eskisi gibi değil. Sadece 3-5 farklı genişlikte bilgisayar monitörleri artık yok Televizyonlar, monitörler, tabletler, cep telefonları gibi cihazların ekran ölçüleri birbirinden farklıdır. Bu karmaşaya çözüm olarak web sitenizi “Responsive” diye adlandırdığımız farklı bir teknikle tasarlıyor ve kodluyoruz. Böylece web siteniz biraz önce saydığımız bu cihazlardan kolaylıkla ziyaret edilecektir.
Sınırsız Lisan Desteğimiz
Web siteniz istediğiniz sayıda lisan ile yayın yapabilir. Önemli olan tercümeleri sağlıklı bir şekilde yapılıp Kurgu takımına iletilmesidir. Tercümeler sizden geleceği gibi yetkili tercüme ofisimize de yaptırabilmekteyiz.
Web Sitenizi Arama Motorlarına Hazırlıyoruz
SEO konusunda eğitimli uzman ekibimiz, web sitenizin yapımına başlar başlamaz, sitenizin üst sıralarda yer alması için ayrıca kod çalışması yaparlar. Web sitenizin yapımı sırasında Google’ın …
SEO konusunda eğitimli uzman ekibimiz, web sitenizin yapımına başlar başlamaz, sitenizin üst sıralarda yer alması için ayrıca kod çalışması yaparlar. Web sitenizin yapımı sırasında Google’ın öngördüğü tüm kural ve kriterleri eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Özellikle web siteniz tamamlandıktan sonra arama motorlarında üst sıralara çıkabilmeniz için danışmanlık yapıyoruz.
Ziyaretçi Raporlarınızı Hazırlıyoruz
Ziyaretçi grafiği, ziyaretçi yaş/cinsiyet dağılımı, hangi şehir/ülkelerden ziyaret edildiği, en çok ziyaret edilen sayfalar, sosyal medya kanallarından gelen ziyaretçi sayıları ve youtube kanalınızda…
Ziyaretçi grafiği, ziyaretçi yaş/cinsiyet dağılımı, hangi şehir/ülkelerden ziyaret edildiği, en çok ziyaret edilen sayfalar, sosyal medya kanallarından gelen ziyaretçi sayıları ve youtube kanalınızda en çok izlenen 10 video raporu ekibimiz tarafından Anlaşılır bir şekilde size rapor ediyoruz. Arzu edersiniz, siz de Google Analytics panelinizden bu verilere ulaşabilirsiniz.
Tamamlama Süremiz
İçeriklerinizin tümünün ekibimize ulaştırıldığı varsayılarak projenizin tamamlanma süresi ortalama 10-15 iş günüdür. Bu tamamlanma süresi yüksek hacimli içeriğe sahip web siteleri için geçerli değildir.
İçeriklerinizin tümünün ekibimize ulaştırıldığı varsayılarak projenizin tamamlanma süresi ortalama 10-15 iş günüdür. Bu tamamlanma süresi yüksek hacimli içeriğe sahip web siteleri için geçerli değildir. Televizyonlar, monitörler, tabletler, cep telefonları gibi cihazların ekran ölçüleri birbirinden farklıdır. Bu karmaşaya çözüm olarak web sitenizi “Responsive” diye adlandırdığımız farklı bir teknikle tasarlıyor ve kodluyoruz. Böylece web siteniz biraz önce saydığımız bu cihazlardan kolaylıkla ziyaret edilecektir.
Proje Sonrası Kesintisiz Destek
Kurgu İnternet Çözümleri kurulduğu günden beri müşterilerine her zaman samimiyetle danışmanlık ve destek hizmetlerini sürdürmektedir. Yıl boyunca web sitenizi ilgilendiren taleplerinize…
Kurgu İnternet Çözümleri kurulduğu günden beri müşterilerine her zaman samimiyetle danışmanlık ve destek hizmetlerini sürdürmektedir. Yıl boyunca web sitenizi ilgilendiren taleplerinize en geç 1-2 iş günü içerisinde dönüyoruz. Elbette ki, web sitesi güncelleme talepleriniz de destek hizmetimize dahildir.
İçerik Yönetim Sistemi ve Alt Yapımız
Web siteniz firmamızın 2015 yılında geliştirdiği KURGU R15 İçerik Yönetim Sistemi ile yapılmaktadır. Yazılımımızın alt yapısı Microsoft MVC, HTL5, CSS3 ve MS SQL Veritabanı ile geliştirildi.
Web siteniz firmamızın 2015 yılında geliştirdiği KURGU R15 İçerik Yönetim Sistemi ile yapılmaktadır. Yazılımımızın alt yapısı Microsoft MVC, HTL5, CSS3 ve MS SQL Veritabanı ile geliştirildi. Firmamızın kurulduğu 2007 yılından beri, müşterilerimize ait web sitelerimiz Türkiye’ nin en iyi hosting firmalarından biri olan Natro’ da sorunsuz ve güven içinde çalışmaktadır. Firmamız Natro’ nun “Önerilen Web Sitesi Firması” listesi içindedir.
E-posta Desteğimiz
Proje başlangıcında yapmış olduğumuz ilk işlerden biri de ihtiyacınız olan e-posta hesaplarınızın açılması ve şifrelerinin iletilmesidir. Yeni e-posta hesaplarınızın bilgisayarlarınıza ve cep…
Proje başlangıcında yapmış olduğumuz ilk işlerden biri de ihtiyacınız olan e-posta hesaplarınızın açılması ve şifrelerinin iletilmesidir. Yeni e-posta hesaplarınızın bilgisayarlarınıza ve cep… telefonlarınıza kurulumunda ekibimiz birebir destek vermektedir. Bazı durumlarda e-posta başına sağladığımız kapasiteler yetersiz gelebiliyor. Bu durumda size seçenekli olarak yüksek kapasiteli e-posta hizmetleri de sunmaktayız.