Bayramoğlu Resort Hotel web sitesi hizmete açılmıştır.

Bayramoğlu Resort Hotel lokasyonolarak iş dünyasının kalbinin attığı İstanbul ile Gebze’nin tam ortasında,Sabiha Gökçen havalimanına 15 dakika mesafede Bayramoğlu yarımadasında konumlanmıştır.Şehrin yoğun temposundan uzakta,eşsiz bir manzaraya sahip tesisimiz 2 ana binadan oluşmaktadır.

2003 yılından bu yana faaliyette olan ilk binamız 4 yıldız statüsünde olup 44 standart ve 2 suit olmak üzere toplam 46 oda ile hizmet vermektedir.2013 yılının son periyodunda hizmete açtığımız ve 5 yıldız standartında hizmet sunduğumuz delux binamız ise 75 adet delux ve 1 adet engelli odasından oluşmaktadır.Günlük housekeeping hizmeti ve gün içinde laundry hizmeti verilmektedir.Odalarımız wi-fi internet, minibar, değerli eşya kasası, sıcak içecek üniteleri, merkezi otomasyona bağlı aydınlatma ve iklimlendirme sistemleriyle ile hizmet vermektedir.

Sabahları açık büfe kahvaltı sunduğumuz ala carterestaurantımız dünya mutfağından ögeler barındıran ve her damak tadına hitab eden zengin bir menüye sahiptir.Ayrıca delux binamızın terasında roof barımızda muhteşem Marmara manzarası değerli konuklarımızı bekliyor.

Açık ve kapalı havuzumuz, fitness, sauna, snack, pool ve roof barımız bulunmaktadır.Araç sahibi misafirlerimiz için ücretsiz açık ve kapalı otopark hizmetlerimiz mevcuttur.

İş toplantıları ve her türlü toplu organizasyonları için kullanılabilecek 4 adet toplamda 300 kişi kapasiteli toplantı ve balo salonumuz mevcuttur.Salonlarımız projeksiyon,merkezi otomasyona bağlı ses,aydınlatma,iklimlendirme sistemleri ile hizmet vermektedir.