Demirkan Clinic, dijital ajanslık hizmetlerinde Kurgu ile çalışma kararı aldı.

Dr.Demirkan 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilizce Bölümünden mezun oldu. İhtisas eğitimini Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde gerçekleştirdi. Asistanlığı sırasında 2 yıllığına gittiği Utah University Medical School’da Dr.Maria Siemionow’la mikrocerrahi araştırma fellowluğu yaptı. Burada daha çok ekstremite nakli üzerinde çalıştı. İhtisas eğitimini tamamladıktan sonra 1 yıllığına Taiwan Chang Gung Üniversitesi’nde Dr.Fu-Chan Wei ile klinik mikrocerrahi fellowluğu yaptı. Burada kanser sonrası onarımlar konusunda çalıştı. Türkiye’ye döndükten sonra Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik Cerrahi Anabilim Dalını kurdu. 2002 yılında Ghent University’de kanser sonrası meme onarımı konusunda visiting fellow oldu. Aynı yıl doçentliğini aldı. 2004 yılında European Board of Plastic Surgery sınavını geçerek fellow of EBOPRAS ünvanını aldı. 2005 yılında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Anabilim Dalını kurdu. 2009 yılında profesör oldu. 2010 yılında İstanbul Fulya Acıbadem Hastanesine geçti. 2013-2016 yılları arasında Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanlığı yaptı. 2017 yılında kendi estetik merkezi olan Demirkan Clinic’i açtı. 2011 tarihinden beri hasta turizmi ile de uğraşan Dr.Demirkan’ın, Avrupa, Azerbeycan, Körfez Ülkeleri, ve Ortadoğu’dan pek çok estetik ve rekonstrüktif hasta Kabul etmektedir.

Dr.Demirkan’ın uluslararası dergilerde yayınlanmış 50’den fazla makalesi, çeşitli kitap bölümleri ve mikrocerrahi konusunda bir kitabı vardır. Türk Mikrocerrahi Derneği Başkanlığı yapan Dr.Demirkan 3 dönem Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve 2 dönem The World Society for Reconstructive Microsurgery derneğinde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.
Estetik cerrahinin her alanında çalışan Dr.Demirkan özellikle, burun, meme, yüz ve vücut şekillendirme işlemleri yapmaktadır.