Firmamız 4. yılını kutladı. Kutlama mesajımızı okuyabilirsiniz.

4. Yıl Mesajı

Dolu dolu 4 yılı geride bırakarak yeni bir yılımıza daha heyecan içinde girmiş bulunmaktayız. Her yıl olduğu gibi bu yıl da satış hacmimiz arttı. Gelişen İnternet teknolojilerini takip ederek tüm yazılım sistemlerimizde sürümler atladıldı. Yeni çözümlerimiz eklendi ve müşteri sayımızda artışlar kaydedildi. Takım organizasyonumuzdaki düzenlemelerle verimlilik ve kalitede bir adım daha ilerledik. Stajyer sayımız arttırılıarak genç arkadaşlarımızın eğitim, bilgi ve becerilerini arttırdığımız gibi usta ekibe lojistik destek sağlamalarını sağladık. Her senenin sonunda mesleklerine başlayabilecek bir konuma gelmelerini görmek bizleri çok mutlu ediyor.

Geçtiğimiz yıl içinde KURGU Store E-Ticaret Sistemi ürünümüzde bir değişiklik yaparak tek sayfa üzerinden üye olmadan hızlı ve kolay bir şekilde kredi kartları ile ödeme yapabilecekleri bir uygulamayı oturttuk. Ayrıca çok lisanlı çalışabilen alışveriş sitemizin lisan altyapısını da güçlendirdik. Firma olarak müşteriye özel alışveriş siteleri geliştirmekteyiz. Gelen yoğun talep üzerine ekonomik fiyatlarla standart özelliklere sahip alışveriş sitesi sahip olmak isteyen müşterilerimiz için 2012 yılı sonuna kadar KURGU Store’ u paket ürün haline getirmeyi hedefledik. Bu haber için Twitter hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz.

KURGU Pratik İçerik Yönetim Sistemi ile yapılan şirket web sitelerimizin arama motorlarında daha iyi kaydedilebilmesi ve arama sonuçlarında üst sıralarda nitelikli bir şekilde çıkabilmeleri için “URL Rewriting” yöntemini geliştirdik. Aldığımız sonuçlar oldukça heyecan verici!

Sosyal Medya hepimizin bildiği üzere bireyler için bir eğlence olmanın yanında yavaş yavaş iş hayatının da içinde bir gereklilik olmaya başlamıştır. Bu sebeple sosyal medya pazarlamasını önemsiyor ve iş dünyası için ciddi hazırlıklar yapıyoruz. Hedefimiz; Bu konuda aldatıcı olmayan, doğru ve çözüm odaklı bir hizmeti firma çözümlerimiz içine alarak başarı hikayeleri yazabilmektir.

Firmamızın kurulduğundan beri bizlerle çalışan müşterilerimize, emeği geçmiş tüm arkadaşlarımıza ve değerli KURGU Takımına’na en derin şükranlarımı sunuyorum. Önümüzdeki yıllarda KURGU’ nun tanınan bir dijital ajans markası olmasını dilerken, bu uzun yazımızı okuyan dostlara teşekkür ediyoruz.