Çeviri Hizmetleri

"Seçkin ve Kolay Alışverişin Yeni Adresi“

Durum:

İnternet’te bilgi kirliliği gibi ürün kirliliği de had safhada. Tüketiciler, adeta ürün çöplüğü haline gelmiş bazı mega alışveriş sitelerinde kayboluyorlar.

Bu sitelerde yerini alacak satıcılar ise mağazalarını kurmakta ve işletmekte zorlanıyorlar. Mağaza kurulumu sırasında birçok katı ve karmaşık kurallarla boğuşuyorlar. Sipariş, teslimat, tahsilat gibi operasyonlarda destek alacakları zaman, muhatap bulmakta güçlük çekiyorlar.

İhtiyaç:

“kurgurama” tüm karmaşıklıktan arındırılmış, alıcı ve satıcıyı bir araya getiren bir pazar yeri / e-ticaret sitesi. Özenle seçilmiş ürünlerin bir araya geldiği, kolay ve seçkin bir alışveriş sitesi.

İcat:

Satıcı ile bire bir iletişimi esas alan, cazip satış komisyonu uygulayan, Kurgu Dijital Ajans’ın merkezde olduğu ve çoğunluğu Kurgu müşterilerinden oluşmuş bir iş topluluğu.

Kime Uygun?

Hızlı kolay ve seçkin alışveriş seven tüketiciler.
İşini etkili bir şekilde büyütmek isteyen firmalar.

SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

“Öncelik Kurgu Müşterilerine!”

Her Kurgu Dostu Kurgurama’da herhangi bir ücret ödemeden mağaza sahibi olabiliyor. Mağazanın tasarımı, ürünlerinin seçilmesi, tanımlama desteği, mağaza profilinin tanımlanması, müşteri ilişkilerde destek, e-ticaret danışmanlığı vb. tüm hizmetler Kurgu Dijital Ajans Ekibi tarafından ücretsiz yerine getirilmektedir. Mağaza panel giriş bilgileri teslim edilmektedir.

Tanıtım

Sosyal Medya: Kurgurama mağazalarının ve ürünlerinin tanıtımları Kurgu Dijital Ajans Ekibi tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Bağlantılar: Mağaza sahibinin kurumsal web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından Kurgurama’ya bağlantılar verilmesi sağlanmaktadır.

E-bülten: Periyodik olarak Kurgurama’nın konseptini, mağazalarını ve ürünlerini tanıtan e-bültenler gönderilmektedir.

Video: Platformu tanıtacak kısa video çekimler yapılacaktır.

Toplantılar: Kurgurama, üye mağaza sahiplerini bir araya getirerek bir birileri arasında fikir alışverişi yapmalarına ve iş geliştirmelerine imkan sağlamaktadır.