Lider Makina Web Sitesi Hizmete Açılmıştır

Lider Makina Ticaret ve Limited Şirketi; 1999 Yılında Serkan Pehlivan tarafından kurulmuş olan şirketimiz, Cnc Takım Tegahları satış, servis ve eğitimi; müşterisinin imal edeceği iş parçası için en uygun tezgah seçimi, danışmanlık ve mühendislik hizmetleri konularında hizmet vermektedir.

CNC sektöründe yıllardır süre gelen kalıplaşmış alışkanlıkları değiştirmek; yeniliklere açık ve firmasını daha ilerilere taşımayı kendisine amaç edinmiş sanayicilerimize; hak ettiği hizmeti verebilmek, konusunda uzman ve deneyimli insanlarla çalışabilme imkanı sunmak, firmanın geleceğe yönelik teknoloji ihtiyaçlarını tespit edip; en ekonomik, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri sunmak ana ilkesi olmuştur.

CNC sektöründe gerek makine teknolojisi gerekse hizmet anlayışı gün geçtikçe değişmekte ve yenilenmektedir. İşte bu yenilikçi anlayışla hareket eden firmamız ürün yelpazesini seçerken de kendi rakipleriyle benzer, aynı tip ve kapasitedeki ürünler yerine müşteriye kullanım kolaylığı sağlayacak veya rakiplerine karşı avantaj yaratacak ürünleri bünyesine dahil etmiştir.

Gerek satış, gerekse satış sonrası servis hizmetlerinde sanayicilerin sıkıntılarını göz önüne alarak, yenilikler yaratmış, hizmet anlayışında yaptığı,yenilikler sayesinde çok kısa bir sürede Türkiye genelinde güçlü bir CNC Tezgah referansına sahip Lider Makina Tic. Ltd. Şti. sektöründe söz sahibi Lider bir kuruluş haline gelmiştir.

Lider Makina Hakkımızda Unutulmamalıdır ki;

“FİRMALAR GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ SÖZLERİ KADAR BÜYÜKTÜR.” Vizyonumuz Hedefimiz, Sürekli Gelişen Kalitemiz ve Çalışanlarımızın Benimsediği Ekip Ruhu İle Hareket Etmek, Bu Doğrultuda Verimliliği ve Rekabet Gücünü Arttırarak; Müşterilerimizin Beklentilerinin De Ötesinde Ürünler Sağlayıp, Profesyonel Hizmet Sunarak; Öncelikle Türkiye’de ve Daha Sonra Dünyada Bulunduğumuz Sektörde LİDER VE KALICI OLMAKTIR!