SCS Lojistik yeni web sitesi açıldı.

25 yılı aşkın taşımacılık sektörü deneyimimiz ile iş ortaklarımızla oluşturduğumuz güven bağını kalıcı bir şekilde sürdürebilmek ve kendi yolumuzda ilerleyebilmek adına 2017 yılında SCSLOG Lojistik’i kurduk… Çünkü biliyoruz ki, hedeflerimizin doğrultusunda belirdiğimiz rotalara ancak kendi yolumuza çıkmaya cesaret ettiğimizde varabiliriz.

Bu inanç ve kararlılıkla başladığımız yolculuğumuz bugün, sizler için başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Dünya’nın birçok ülkesine ulaşmamızı sağladı.

Uluslararası lojistik sektöründe, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz çalışma prensibimizle; başta İtalya olmak üzere Türkiye / Avrupa hattında komple, parsiyel ve gabari dışı taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

C2, TİO ve Tehlikeli Madde faaliyet belgeli şirketimiz, Türkiye ve Avrupa’daki yaygın acente ağı ve uzman kadrosuyla uluslararası taşımacılığın yanı sıra depolama, gümrükleme ve iç nakliye hizmetleri de sağlamaktadır.

Tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, müşterilerimize; kaliteli, güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmayı ilk hedefimiz yapıyoruz. Filomuzda yer alan mega tırların yanı sıra ADR ekipmanlı, rulo taşıyıcı (coil) dorseler, salkasa ve minivan araçlarla, küçük büyük tüm ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretebiliyoruz.