AC Dekorasyon Web Sitesi Hizmete Açılmıştır.

Ahmet Çetin, 1988 yılında mobilya ve dekorasyon sektörüne ilk adımını atarak mesleğine başlamıştır. 1994 yılında yine İstanbul’un Esenler İlçesi’ nde kendi atölyesini açarak müşterilerine özel yapım mobilyalar hazırlamaya başladı.

Ahmet Çetin, 1999 yılına gelindiğinde iç mimarlık, proje yönetimi, danışmanlık, anahtar teslim uygulama, proje bazlı toptan-perakende mobilya imalatı ve satışı alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirket proje grubu bilgisayar destekli tasarımlarla konut, ofis, mağaza ve alışveriş merkezi projeleri gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu tarihten itibaren konusunda deneyimli personel ve modern teknoloji sistemlerini kullanarak, kalite konusunda çağa ayak uydurarak, bulunduğu sektörde kendine saygın bir yer edinmiştir. Beş yıldızlı otel, tatil köyü, hastane, restaurant, bar-gece kulübü, alışveriş merkezleri, ofis ve konut sektörlerinde çok sayıda iç mimari proje ve uygulamasına başarıyla imza atmıştır.

Şirketimiz üstlendiği projelerde, konusunda deneyimli personeliyle, zamanında ve kalitesinden ödün vermeyerek müşterilerine çözümler sunmaktadır. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını ön planda tutan firmamız; Projelerinde müşterileriyle uyum içerisinde çalışmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz; AC Dekorasyon olarak konusunda yeni çözümler geliştiren, müşteri memnuniyetini sürekli ve üst düzeyde sağlayan, profesyonel kadrosu ile sektöründe kurumsallaşmış ve marka olan bir şirket olarak yoluna devam etmektir.