Yukarı Çık

Has Kardan Milli Makine Otomotiv web sitesi hizmete açılmıştır.

Has Kardan Şaft 1954’ den beri Konya’ da şaft imalatı yapan Has Kardan yeni web sitesi Ocak 2017’ de açıldı.

Has Kardan Şaft

Haskardan 1964 yılında Seyit Yeğin tarafından Anadolu’nun sanayide yıldızı Konya’da kurulmuştur. İlk olarak Konya Karatay Sanayi Sitesi’nde kardan mili servisi olarak faaliyetlerine başlayan Haskardan, babadan oğla geçen engin deneyim ve çevresinde dürüst bilinirliği ile firmalarını bugünlere taşımışlardır.

Oğlu Hakan Yeğin yönetiminde faaliyetlerine devam eden Haskardan, Karatay Aslım Sanayi Sitesi’nde kardan mili ve parçalarının üretimini çizgisini hiç bozmadan yürütmenin gururunu yaşamaktadır. Demir çelik, otomotiv, tekstil makineleri ve her türlü endüstriyel makinelerde kullanılan kardan mili ve parçaları, uzman ekibi ile gerçekleştirilmektedir.

Kendi kapalı tesislerinde ileri teknoloji ve çağdaş üretim tekniklerini de kullanan Haskardan, olmazı olur hale getirecek çözümler üreterek müşterilerini her zaman memnun etmeyi sürdürmektedir.

Müşterilerine sunduğu uygun fiyat, stok garantisi, zamanında doğru teslim ve yılların değişmez kalitesi, Haskardan Ailesi’nin vazgeçilmez ilkeleridir. Yenilikçi projeler ve yatırım planları içinde olan Haskardan, iş hacmini arttırmak ve yurt dışı pazarlarda faaliyet göstermek için hedeflerini oluşturmuştur.