Yukarı Çık

IVF Voyager web sitesi hizmete açılmıştır

www.ivfvoyager.com web sitesi hizmete açılmıştır.

IVF Voyager

IVF VOYAGER bakanlığa yardımcı olabilmesi için Uluslararası Tüp Bebek Sağlayıcısı olarak kurulmuştur. Uluslararası olarak hizmet veren ve adından başarı ile bahsedilen Türkiye'nin en iyi Tüp Bebek Merkezlerine aracılık etmektedir. Uluslararası standartlardaki sunduğumuz hizmet yanı sıra Tüp Bebek Tedavilerinde oldukça önem arz eden başarı oranları konusunda kurumumuz aracılık hizmeti vermektedir.

Birincil Amacımız Aile Dengeleme !
Yüksek Memnuniyet esası, Yüksek Başarı oranı, Akademik Kadro, Alanında Deneyimli Ekibimiz ile IVF VOYAGER en büyük misyonu olarak; bebek sahibi olmak isteyen tüm hastalarına kusursuz hizmet vermeyi taahhüt etmektedir.

Uluslararası Platformda Başarıları ile Fark Yaratan Tüp Bebek Merkezi Olmak!
IVF VOYAGER ailesi olarak en büyük vizyonumuz; Uluslararası Platformda yüksek başarı oranından sıkça söz edilen ve sağlıklı bebeklerin Dünya’ya başarı ile gelmesine şahitlik etmek ve destek vermek en büyük vizyonumuzdur.

Aracılık ettiğimiz Tüp Bebek Merkezlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve Deneyimli Doktorlarımıza sorularınız için İletişim kısmından veya Uzaktan Destekli Ücretsiz Konsültasyon butonunu tıklayarak merkezimizden destek alabilirsiniz.