Kreatif Tasarım & Basılı İşler

Kreatif Çözümler

2007 yılından bu yana Kurgu İnternet Çözümleri olarak dijital çözümler yanında bütünsel çözümler üretmek amacıyla kreatif tasarımlar, basılı işler, logo tasarımları, tanıtım filmleri, fotoğraf çekimleri, 360 derece mekan çekimleri, animasyon yapımları gibi projeler yürütüyoruz. Anahtar teslimi tamamladığımız bütünsel projeler müşterilerimizi kalite, zaman tasarrufu ve fiyat performansı açısından memnun ediyor.

Kreatif Tasarım ve Basılı İşler

Kreatif iş taleplerinizde ulaşmak istediğiniz hedef bizim için çok önemlidir. Kurumsal kimlik, katalog, sunum dosyası, broşür, poster, kartvizit, vb. tasarım çalışmalarını titizlikle ve zamanında hazırlayıp teslim ediyoruz.

Logo Tasarımı

Logo, marka ruhuyla ve sektörüyle örtüşmelidir. Ekstra işleme maliyeti oluşturmaması için her zemine kolayca uygulanabilecek şekilde tasarlanmalıdır. Ayrıca başarılı bir logo tasarımı, kesinlikle akılda kalıcı olması gerekir.

Tanıtım Filmi

Firmanızın ve işinizin tanıtımı ile ilgili profesyonel ekip ve ekipmanlarla video çekimi yapabilmekteyiz. Çekim sonrası stüdyo montajı ile videonuz tamamlanmaktadır. Bu çalışmalara editöryel ve seslendirme çalışmaları da dahil edilebilmektedir.

Fotoğraf Çekimi

Web site projelerinde çoğunlukla ürün ve mekan çekimleri müşterimizin üzerinden alınarak, projenin tek elden bir bütün halinde tamamlanması sağlanır. Fotoğrafçılarımız kendi yerinizde ve stüdyolarımızda da hizmet verebilmektedirler.

360° Çekim

Diyelim ki, Google Haritalar’da kaydınız yok, “İçini Görün” uygulamanız, Google Reklam işletmeniz yok. Google aramalarında öne çıkma avantajına sahip olamadığınız için üzgünsünüz. Biz bu noktada Panoramik 360° çekimlerinizi yapıyor ve Google’a iletiyoruz.

Animasyon Tasarımı

Web sitenize ve tanıtım filminize sıra dışı zengin bir anlam katıyoruz. Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin anlatılması için hareketli görseller ve ses desteği ile müşterilerinizi etkiliyoruz. Algılamayı kolay, çabuk ve eğlenceli hale getiriyoruz.