Yukarı Çık

Mayıs 2017' de Eralp Aydınlatma' nın web sitesi yenilendi.


İstanbul Şişhane' de aydınlatma sistemleri projelerini geliştirme üzerine faaliyet gösteren Eralp Aydınlatma için mobil uyumlu responsive bir web tasarımı hizmete açılmıştır.

Eralp Aydınlatma

Eralp Aydınlatma 2010 yılında İstanbul Karaköy’ de kurulmuştur. Masko AVM’ de showroomu bulunan Eralp Aydınlatma, 9 kişilik ekibi ile iç ve dış mekan aydınlatmalar konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Eralp Aydınlatma konut siteleri, alışveriş merkezleri, okullar, restoranlar, mağazalar, vb. yerlerin iç ve dış aydınlatmalarını projelendirerek ve malzeme teminini de sağlayarak anahtar teslimi yerine getirmektedir. Bununla birlikte inşaat, mimarlık ve mühendislik firmalarının geliştirdiği projelerde de montaj ve aydınlatma ürün tedariki konusunda da hizmet vermektedir.

Eralp Aydınlatma ürün tedariki konusunda önemli firmaların bayiliklerini de sahiptir.

Eralp Aydınlatma ürün yelpazesinde iç aydınlatmalar, led ray spotlar, profesyonel aydınlatmalar, led spotlar, linear armatürler, sıva üstü armatürler, ray ve kompanentler, dış aydınlatmalar, led projektörler, bahçe aydınlatmalar, çim armatürler gibi malzemelerin en yeni ve trend modellerini müşterilerine sunmaktadır. Projenin bütçesine göre her marka ve menşede ürün tedariki sağlanarak kalite fiyat performansı müşterilerini memnun etmektedir.