Yukarı Çık

MT Güvenlik web sitesi hizmete açılmıştır

Haziran  2015 itibari ile mtguvenlik web sitesi hizmete açılmıştır.

MT Güvenlik

MT Grup Güvenlik, Temizlik, Danışmanlık Ltd.Şti. genç ve yeni bir şirket olmasına rağmen işine verdiği önem ve sağladığı başarılı hizmetlerle sektöre kısa sürede hızlı bir giriş yapmıştır.Mt.Grup çatısı altında kaliteli hizmet ve yatırım amaçlı stratejisi ile büyüme trendini sağlam temellere oturtarak süreklilik göstermiş sektör içerisinde yerini almış, güvenilir bir firma olarak yürümeye devam etmektedir.Bu bağlamda bizi diğer firmalardan ayıran en belirgin özelliğin bizlere teslim edilen canlı vede cansız varlıkları en kutsal emanetler olarak kabullenip ilke olarak benimsememizden ibarettir.

MT GRUP DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.’nin : *Şirket ortakları ,yöneticileri ve şirket çalışanları şirketle bütünleşmiş olarak “ BİZ “düşüncesiyle hareket eder.
Şirket yöneticilerinin sektörde yeterliliğini kanıtlamış profesyonel kişilerden kişilerden seçilmesi,
Sektör yönelimleri temizlik ve güvenlik konularında sürekli yeni risklerin oluşması nedeniyle gelişmiş teknolojik ekipmanlarla donatılmış ve eğitimleri sürekli yenilenen elemanlarla hizmet verilmesi.
Müşteri odaklı çözümler sunan sektörü meslek olarak ifa eden şirket stratejisi,
Tüm bu koşulları birlikte geliştirerek sektör ve müşterilerimiz nezdinde güvenirlik ve saygınlık olgusu tesis etmektir.
Şirket kültürümüz ,müşterilerimiz,çalışanlarımız ve ortaklarımız için değer yaratan uzun vadeli,başarılı bir kuruluşu destekleyecek değerler üstüne kurulmuştur.