N.A.P Group Web Sitesi Hizmete Açılmıştır.

Yolculuğumuz 1990 yılında başladı… O tarihten itibaren özenle hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizin yenilikçi fikirlerle oluşmuş özgün çalışmalar olmasını ilke edindik.
Nap Fuarcılık olarak yıllardır gerçekleştirdiğimiz kitap fuarları ile yüzbinlerce kitapseveri ülkemizin en önemli yayınevi ve yazarlarıyla buluşturarak Türkiye’nin kitap satış ve okuma ortalamasını yükseltiyoruz.

Ayrıca mottosunu ‘’Mutlu Çocuklarla Mutlu Geleceğe’’ olarak belirlediğimiz; çocuklarımızın velileri ile birlikte çok eğlendikleri, çok öğrendikleri Mutlu Çocuk Fuarları düzenliyoruz.
Nap Reklam’da kampanyalar, formatı bize ait özel TV – Radyo programları ve tüm medya çalışmaları, kurumsal ve sportif organizasyonlar, festivaller, konserler gibi özel eventler yapıyoruz.

Nap Danışmanlık olarak; turizm ve yatırım konularında özel tesis, işletme, ruhsat gibi işlemlerle ilgili kurumsal danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Nap Turizm ile kongreler düzenliyor ve TURSAB belgeli seyahat acentesi olarak faaliyet kapsamındaki tüm ihtiyaçları karşılıyoruz.
Amacımız; kurumsal tarihimizle gelecek arasında oluşturduğumuz köprü ile her geçen gün yeni hedeflere doğru ilerlemektir.