Yukarı Çık

Pembe Market web sitesi hizmete açılmıştır

Haziran 2016 itibari ile pembe.market web sitesi hizmete açılmıştır.

Pembe Market

“Kadınlarda orgazm olamama” . Biz bu konuya yoğunlaştık. Duyduklarımız oldu. Araştırmalarımız oldu. Uzun bir araştırmadan sonra bu konuda yardımcı olabilecek bir ürünü üreten bir firma bulduk çok uzaklarda. Üşenmedik. Kalktık. Randevu aldık. Gittik. Amerika’da Los Angeles’ta faaliyet gösteren “Sensuva” firmasına. Bizi güler yüzle karşıladılar. Ürettikleri ürünler ile ilgili bize bilgiler verdiler. Hangi ürün ne işe yarar? Diye uzun uzun bize anlattılar. Firmanın “ On Naturel Arousal Oil For Her “ isimli ürününü çok beğendik. İşte bu tam aradığımız ürün buydu. Sensuva ile anlaştık.

Ürünümüzü yanımıza aldık. Buraya getirdik. Yasal başvurularımızı yaptık. Gerekli izinlerimizi aldık. Hatta ürünümüzü Türkiye ilaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankasına kaydettirdik.

Ürünümüzü kullansınlar diye eşe dosta verdik. Çok beğendiler. Bol bol bize teşekkür ettiler. Sonra ürünümüzü eczanelere verdik. Onlar da satmaya başladılar. Onlar da müşterilerinden çok olumlu geri bildirim aldıklarını bize fırsat buldukça söylediler. Sonra dedik ki: Neden biz ürünümüzü daha çok kişiye ulaştırmıyoruz?“ Tekrar oturduk. Düşündük. İnternette güzel bir ismi olan bizi daha çok kişiye ulaştıracak bir “web sitesi kuralım” dedik. Ama ismine ne diyecektik? Biraz kafa yorduk. Sonunda aradığımızı bulduk: “Marketimizin ismi pembe market olsun” dedik. Neden pembe derseniz? Pembe; aşkın ve hayallerin rengidir.

Pembe markette birçok ürün satmayı tercih edebilirdik. Fakat biz çok ürün yerine tek ürün satmayı tercih ettik. “Az olsun öz olsun” dedik. En büyük korkumuz: tek sayfalık web siteleri ile karıştırılmak. Pembe Market olarak, hiçbir ticari kaygımız yok. Çünkü ürünümüzün etkinliğine ve kalitesine çok güveniyoruz. Biliyoruz ki, gerçek her zaman gerçek; doğru her zaman doğrudur. Bizim ürünümüzü bir kez alan sürekli ürünümüzü alacak kendimizden çok eminiz. Ürünümüzü alan ve kullanan müşterilerimiz “bu ürün ile neden daha önce hiç karşılaşmadık?” diye kendi kendilerine hep söylenecekler. Müşterilerimizden bir isteğimiz var: Bizim ürünümüzü sizde bizim yaptığımız gibi eşinize dostunuza önerin. Hepimiz biliyoruz ki mutluluk paylaşıldıkça güzeldir.

Ürünümüzü iyi günlerinizde kullanmanız dileklerimizle…