Yukarı Çık

Viacco Medical Travel web sitesi hizmete açılmıştır

Ocak 2019 itibari ile www.viaccomedicaltravel.com web sitesi hizmete açılmıştır.

Viacco Medical Travel

Türkiye, Dünya'da en çok hastane sayısına sahip ikinci ülke konumundadır. Türkiye'de Doktor başına düşen hasta sayısının oldukça az olması sebebiyle, tedavi için en çok tercih edilen ülkeler arasındadır. Ayrıca bu oran her yıl tıp alanında yeni tedavi yöntemlerinin geliştirilmesinde ve kaliteli sağlık hizmetlerinin sizlere ulaştırılmasında büyük rol oynamaktadır.

Türkiye'de tedavi olmak isteyen kişiler daha güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetleri almak için bizim gibi bu konuda deneyimli sağlık turizmi acentalarını tercih etmektedir.

Viacco Medical Travel Sağlık Hizmetleri Ekibi ; Türkiye’deki en iyi, en profesyonel ve en tecrübeli doktor ekibi ile organize çalışarak, yurtdışından medikal turizm için Türkiye'yi tercih eden hastalara, tedavilerinin en iyi şekilde sonuçlanması için anlaşmalı olduğu , en gelişmiş sağlık merkezlerinde hizmet  sağlayan bir sağlık turizmi acentasıdır.

İzmir merkezli Viacco Medical Travel Sağlık Hizmetleri Ekibi , turizm sektöründe 25 seneyi geçen tecrübesiyle turizm alanında da Viacco Viaggi Tourism(TURSAB licence 8330) adıyla Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne bağlı olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Viacco Viaggi Tourism ekibi olarak 1993 yılından bugüne turizm sektöründe incoming acentası olarak hotel rezervasyonları, tatil organizasyonu, gezi turları, tercümanlık ve sağlık turizmi alanında hizmet vermektedir.

Sağlık turizmi alanında her yıl yüzlerce kişinin tedavi organizasyonlarını üstlenen acentamız, anlaşmalı olduğu profesyonel tedavi merkezleri ile misafirlerinin tedavi sürecine eşlik etmekte ve bu süre boyunca misafirlerine çevreyi en iyi şekilde tanıma imkanı sunmakta, Sağlık ve Turizm Bakanlığı'nın destekleri ve yönergeleriyle de hizmetlerini her geçen gün geliştirmektedir.