Web Tasarım ve Web Sitesi Geliştirme Hizmetleri

Web Sitenizi Nasıl Hazırlıyoruz?

Önce Yol Haritanızı Belirliyoruz
Web sitenizin hazırlanabilmesi için soru, yorum ve taleplerimizin yer aldığı bir anket hazırlayarak çalışmalarımızı başlatıyoruz. Yol haritası niteliğinde hazırladığımız anketiniz içinde…
Alan Adınızı Analiz Ediyoruz

Alan adınız firmanızın dijital kimliğidir. Güvenli ellerde saklanmalı ve zamanı gelmeden önce yenilenmelidir. Firmamıza gelen müşterilerimizin birçoğu maalesef yanlış kişi veya firmalar…

Alan adınız firmanızın dijital kimliğidir. Güvenli ellerde saklanmalı ve zamanı gelmeden önce yenilenmelidir. Firmamıza gelen müşterilerimizin birçoğu maalesef yanlış kişi veya firmalar tarafından mağdur edildikten sonra bize ulaşmış oluyorlar.

Web site yapımına başlamadan önce ilk işlerimizden biri alan adınız (Domain name) ile ilgili konuları çözmektir. Mevcut bir alan adınız var ise, haliyle bu konuyu atlıyoruz. Alan adınız yok ise, satın alınmamış en ideal alan adlarının listesi çıkarılıp size sunulur. Alan adınız tescil edildikten sonra web sitenizin ilk sayfası olan “ Yapım aşamasında” sayfası hazırlanır. Böylece, web siteniz tamamlanmadan arama motorlarına nitelikli kaydı yapılmış ve başlamış olmaktadır.

Logonuz Önemli

Logo, bir firma ve onun web sitesi için vazgeçilmez bir sembolüdür. Sizin de bildiğiniz üzere logo markalaşmanın temel ögelerinden biridir. Bu sebeple projenin başlangıcında yüksek…

Logo, bir firma ve onun web sitesi için vazgeçilmez bir sembolüdür. Sizin de bildiğiniz üzere logo markalaşmanın temel ögelerinden biridir. Bu sebeple projenin başlangıcında yüksek çözünürlüklü vektörel hazırlanmış logonuzu talep ediyoruz. Yok veya yetersiz ise, yeni bir logo tasarımını teklif etmekteyiz.
Özgün Ana Sayfa Tasarımı Hazırlıyoruz
Bir web sitesinin ana sayfası bir mağazanın vitrini gibidir. Ana sayfanıza uğrayan bir ziyaretçiyi sitenizin içine çekebilmek veya o anda sizinle iletişime geçmesini sağlayabilmek çok tercih…
Bir web sitesinin ana sayfası bir mağazanın vitrini gibidir. Ana sayfanıza uğrayan bir ziyaretçiyi sitenizin içine çekebilmek veya o anda sizinle iletişime geçmesini sağlayabilmek çok tercih edilen nedendir. Bu sebeple ana sayfanın stratejik olarak kurgulanması gerekmektedir. Yukarıda belirtilen prensipler doğrultusunda ana sayfa tasarımınız imaj (. jpg) formatında hazırlanır ve size sunulur Sunumumuz ile birlikte grafik kaslarımız üzerinde talepleriniz değerlendirilir ve son haline getirilerek, web sitesi kodlama aşamasına geçilir.
İçeriklerinizi Oluşturuyoruz
Çoğunlukla müşterimiz için en zor konu web sitesi için içerik hazırlamaktır. Sadece grafik tasarım ve resimlerden oluşan bir web sitesi hedeflerinize ulaştırmayacaktır. Bu durumda da, Kurgu İnternet…
Çoğunlukla müşterimiz için en zor konu web sitesi için içerik hazırlamaktır. Sadece grafik tasarım ve resimlerden oluşan bir web sitesi hedeflerinize ulaştırmayacaktır. Bu durumda da, Kurgu İnternet Çözümleri SEO’ya yönelik metin yazarlığı hizmetleriyle yanınızda olacaktır. İçeriklerinizin tasnif edilmesi ve onların doğru bir şekilde web sitenizde konumlandırılması önemli görevlerimizden biridir. Özellikle web sayfalarınız arama motorlarına uyumlu (SEO) ve özel bir teknikle kodlanmaktadır. Kurgu İnternet Çözümlerinin bilinen önemli prensiplerinden biri müşterilerimizin web siteleri açıldıktan sonra gelen içerik güncelleme taleplerinin 1-2 işgünü içinde tamamlanıyor olmasıdır.
Akıllı Telefonlara Uyumlu Kodluyoruz
Hızla gelişen dijital çağımızda insanlar bilgiye birbirinden farklı sayısız ölçülere sahip ekranlardan ulaşıyorlar. Dünya eskisi gibi değil. Sadece 3-5 farklı genişlikte bilgisayar monitörleri artık yok.
Hızla gelişen dijital çağımızda insanlar bilgiye birbirinden farklı sayısız ölçülere sahip ekranlardan ulaşıyorlar. Dünya eskisi gibi değil. Sadece 3-5 farklı genişlikte bilgisayar monitörleri artık yok Televizyonlar, monitörler, tabletler, cep telefonları gibi cihazların ekran ölçüleri birbirinden farklıdır. Bu karmaşaya çözüm olarak web sitenizi “Responsive” diye adlandırdığımız farklı bir teknikle tasarlıyor ve kodluyoruz. Böylece web siteniz biraz önce saydığımız bu cihazlardan kolaylıkla ziyaret edilecektir.
Sınırsız Lisan Desteğimiz
Web siteniz istediğiniz sayıda lisan ile yayın yapabilir. Önemli olan tercümeleri sağlıklı bir şekilde yapılıp Kurgu takımına iletilmesidir. Tercümeler sizden geleceği gibi yetkili tercüme ofisimize de yaptırabilmekteyiz.
Web Sitenizi Arama Motorlarına Hazırlıyoruz
SEO konusunda eğitimli uzman ekibimiz, web sitenizin yapımına başlar başlamaz, sitenizin üst sıralarda yer alması için ayrıca kod çalışması yaparlar. Web sitenizin yapımı sırasında Google’ın …
SEO konusunda eğitimli uzman ekibimiz, web sitenizin yapımına başlar başlamaz, sitenizin üst sıralarda yer alması için ayrıca kod çalışması yaparlar. Web sitenizin yapımı sırasında Google’ın öngördüğü tüm kural ve kriterleri eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Özellikle web siteniz tamamlandıktan sonra arama motorlarında üst sıralara çıkabilmeniz için danışmanlık yapıyoruz.
Ziyaretçi Raporlarınızı Hazırlıyoruz
Ziyaretçi grafiği, ziyaretçi yaş/cinsiyet dağılımı, hangi şehir/ülkelerden ziyaret edildiği, en çok ziyaret edilen sayfalar, sosyal medya kanallarından gelen ziyaretçi sayıları ve youtube kanalınızda…
Ziyaretçi grafiği, ziyaretçi yaş/cinsiyet dağılımı, hangi şehir/ülkelerden ziyaret edildiği, en çok ziyaret edilen sayfalar, sosyal medya kanallarından gelen ziyaretçi sayıları ve youtube kanalınızda en çok izlenen 10 video raporu ekibimiz tarafından Anlaşılır bir şekilde size rapor ediyoruz. Arzu edersiniz, siz de Google Analytics panelinizden bu verilere ulaşabilirsiniz.
Tamamlama Süremiz
İçeriklerinizin tümünün ekibimize ulaştırıldığı varsayılarak projenizin tamamlanma süresi ortalama 10-15 iş günüdür. Bu tamamlanma süresi yüksek hacimli içeriğe sahip web siteleri için geçerli değildir.
İçeriklerinizin tümünün ekibimize ulaştırıldığı varsayılarak projenizin tamamlanma süresi ortalama 10-15 iş günüdür. Bu tamamlanma süresi yüksek hacimli içeriğe sahip web siteleri için geçerli değildir. Televizyonlar, monitörler, tabletler, cep telefonları gibi cihazların ekran ölçüleri birbirinden farklıdır. Bu karmaşaya çözüm olarak web sitenizi “Responsive” diye adlandırdığımız farklı bir teknikle tasarlıyor ve kodluyoruz. Böylece web siteniz biraz önce saydığımız bu cihazlardan kolaylıkla ziyaret edilecektir.
Proje Sonrası Kesintisiz Destek
Kurgu İnternet Çözümleri kurulduğu günden beri müşterilerine her zaman samimiyetle danışmanlık ve destek hizmetlerini sürdürmektedir. Yıl boyunca web sitenizi ilgilendiren taleplerinize…
Kurgu İnternet Çözümleri kurulduğu günden beri müşterilerine her zaman samimiyetle danışmanlık ve destek hizmetlerini sürdürmektedir. Yıl boyunca web sitenizi ilgilendiren taleplerinize en geç 1-2 iş günü içerisinde dönüyoruz. Elbette ki, web sitesi güncelleme talepleriniz de destek hizmetimize dahildir.
İçerik Yönetim Sistemi ve Alt Yapımız
Web siteniz firmamızın 2015 yılında geliştirdiği KURGU R15 İçerik Yönetim Sistemi ile yapılmaktadır. Yazılımımızın alt yapısı Microsoft MVC, HTL5, CSS3 ve MS SQL Veritabanı ile geliştirildi.
Web siteniz firmamızın 2015 yılında geliştirdiği KURGU R15 İçerik Yönetim Sistemi ile yapılmaktadır. Yazılımımızın alt yapısı Microsoft MVC, HTL5, CSS3 ve MS SQL Veritabanı ile geliştirildi. Firmamızın kurulduğu 2007 yılından beri, müşterilerimize ait web sitelerimiz Türkiye’ nin en iyi hosting firmalarından biri olan Natro’ da sorunsuz ve güven içinde çalışmaktadır. Firmamız Natro’ nun “Önerilen Web Sitesi Firması” listesi içindedir.
E-posta Desteğimiz
Proje başlangıcında yapmış olduğumuz ilk işlerden biri de ihtiyacınız olan e-posta hesaplarınızın açılması ve şifrelerinin iletilmesidir. Yeni e-posta hesaplarınızın bilgisayarlarınıza ve cep…
Proje başlangıcında yapmış olduğumuz ilk işlerden biri de ihtiyacınız olan e-posta hesaplarınızın açılması ve şifrelerinin iletilmesidir. Yeni e-posta hesaplarınızın bilgisayarlarınıza ve cep… telefonlarınıza kurulumunda ekibimiz birebir destek vermektedir. Bazı durumlarda e-posta başına sağladığımız kapasiteler yetersiz gelebiliyor. Bu durumda size seçenekli olarak yüksek kapasiteli e-posta hizmetleri de sunmaktayız.

REFERANSLARIMIZ

Esya Trade Dış Ticaret

Dünya’nın birçok yeri ile dış ticaret ve transit ticaret konularında faaliyet göstermektedirler. Logo, web sitesi, e-posta, kurumsal, firma tanıtım videosu ve diğer dijital konularda 2021’den beri hizmet vermekteyiz.

Artimex

2011 yılında kurumsal web sitesi hazırlayarak başladığımız süreçte dijital hizmetlerimiz aktif olarak devam etmektedir. 2017 yılına geldiğimizde Avcı Mutfak için bir e-ticaret sitesi hazırladık

Ana Yelken

İstanbul Yelken Kulübü içinde ve Datça’da çocuklar için yelken eğitimi veren Ana Yelken için hazırladığımız bir web sitesidir. Aynı zamanda firma sunum dosyası da tarafımızdan hazırlanmıştır. Hizmetlerimiz 2022 yılından beri devam etmektedir.

Gamefit VR Studios

Sanal Gerçeklik (VR) gözlüklerle oyun eğlence merkezi için 2022 yılında bir web sitesi hazırladık. Aynı zamanda İnternet reklam ve sosyal medya hizmetlerini de yürütmekteyiz.

Başaran Turizm

2018 yılında kurumsal web sitelerini hazırlayarak başladığımız ve merkezi Konya’da olan Tursab üyesi Başaran Turizm için 4 web sitesi ve ingilizce/Türkçe sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz devam etmektedir. Firma logosu da tarafımızdan hazırlanmıştır. 

Nap Turizm

2022 yılı içinde tamamladığımız bir turizm sitesidir. Sitede yer alan turlar kredi kartıyla satın alınabilmektedir. Dijital hizmetlerimiz devam etmektedir.

Bekart Mücevherat

1995 yılından beri Kapalıçarşı’da pırlanta üzerine bir marka olan Bekart için 2007 yılından beri dijital çözümlerimiz devam etmektedir. 2007’de ilk hazırladığımız web sitelerini 2022 yılında yeniledik.

Miele Woman Jeans

Avrupa ülkeleri için kot pantolon tasarımı, üretimi ve dağıtımı yapmaktadırlar. 2022 yılında firma içi fotoğraf çekimleri ve web sitesini hazırladık. Dijital hizmetlerimiz devam etmektedir.

Sandef Unlu Gıdalar

2022 yılı içinde firma logosu, İnternet harita kayıt işlemleri ve web sitesini tamamladığımız bir projemiz oldu.

Kayahan Oto Cam

1998 yılından beri otobüs ve ağır vasıta araçları için cam tedariki ve servis hizmetleri vermektedirler. 2022 yılında Türkçe, İngilizce, Rusça, Romence, Bulgarca ve Arapça lisanlardında hazırladığımız bir web sitesidir. Dijital hizmetlerimiz devam etmektedir.

Mikformen

mbalaj üretimi yapan firmalar için yüksek kapasiteli ve duyarlı thermoform makineleri üretmektedirler. Mikformen sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok yerinde de aktif olarak faaliyet göstermektedir. 2020 yılından beri dijital hizmetler vermeye kesintisiz devam ediyoruz.

Trios 2023

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde modern sanayi ve ticaret merkezlerinin inşası ille başlayan ve biten süreçte Kurgu olarak görev aldık. İlk olarak, Pulsar İnşaat tarafından yapımı süren inşaatın satış sitesini hazırladık. Trios faaliyete geçtikten sonra site yönetimi için farklı bir web sitesini tamamladık. 2014 yılından beri dijital hizmetlerini yürütmekteyiz.

Dolapdere Sanayi Sitesi

1974 yılında İkitelli İstanbul’da kurulan Dolapdere Sanayi Sitesi için bir web sitesi hazırladık. 1.000’in üzerinde işletme Türkçe ve İngilizce olarak yayınlanmaktadır. Dijital hizmetlerimiz aktif olarak devam etmektedir.

Özel Çamlık Hastanesi

1992 yılında İstanbul Bakırköy’de kurulmuştur. Kurgu Dijital Ajans olarak 2010 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.

Peak Performance

ABD Florida’da Chiropractic Kliniği olarak faaliyetlerini yürüten sağlık merkezi için gerçekleştirdiğimiz ibr web sitesidir. Digital hizmetlerimiz devam etmektedir.

Just Dentall Diş Kliniği

Merkezi Nişantaşı İstanbul’da olan diş kliniği için sağlık turizmine yönelik web sitesi, sosyal medya ve İnternet reklam hizmetlerimiz devam etmektedir.

Prof. Dr. Ender Dulundu

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğretim üyesi olan değerli hocamız onkolojik cerrahi, karaciğer nakli, laparoskopik cerrahi, robotik cerrahi gibi alanlarda başarılı ameliyatlar yapmaktadır. 2022 yılında tamamladığımız web sitesi tarafımızdan güncellenmektedir.

Türkiye Hemofili Derneği

1992 yılında kurulan Hemoder için 2021 yılında hazırladığımız bir web sitesidir. Dijital ajanslık hizmetlerimiz devam etmektedir.

İnteractive Dil Kursu

Başakşehir’de birçok dalda yabancı lisan kursu eğitimi veren Interactive için 2021 yılında bir web sitesi hazırladık. Aynı zamanda sosyal medya hizmetlerimiz de devam etmektedir.